Tipy na dárek pro maminku

V květnu mají svátek všechny maminky na celém světě. Připravili jsme pro vás tipy na dárek pro vaše maminky.

Víte, kdy maminky slaví svůj svátek?

 • V České republice slaví maminky svůj svátek druhou květnovou neděli. Ve stejný den jsou maminky oslavovány také na Slovensku, v Itálii a Německu.
 • V Polsku oslavují tento krásný svátek 26. května
 • Poslední květnovou neděli čekají na objetí francouzské maminky.

Naše maminky jsou úžasné. Pečujme o jejich zdraví a dobrou kondici!

IMAGE:

Hýčkejme maminky každý den! Podle nás si to 100% zaslouží za veškerou lásku a péči, kterou nám stále dávají. Máme pro vás 3 tipy na dárky, které určitě potěší nejen vaše mámy ale také ženy, ze kterých se právě staly čerstvé maminky. Přečtěte si následující tipy.

1. tip na dárek pro maminku aneb Péče o pokožku obličeje a těla

Doporučujeme vám věnovat mamince hodnotný a užitečný dárek v podobě kosmeceutiky Larens. Larens je specializovaná značka moderních kosmeceutických přípravků pro péči o pokožku obličeje a těla. Jde o přípravky, které reagují na potřeby kůže a účinky přípravků se zaměřují na udržení nebo obnovení normálních funkcí kůže. Aktuální nabídka Larens efektivně reaguje na výzvy, které představuje:

 • péče o stárnoucí pleť
 • péče o alergickou či problematickou pleť
 • péče o pokožku s atopickou dermatitidou
 • pro mladé maminky se určitě hodí péče o pokožku s akné či problematickou pleť
 • péče o pokožku s psoriázou nebo pokožku poškozenou nepříznivými vnějšími faktory

Kosmeceutika Larens je velice účinná při vyhlazování jizev různého původu a oceňují ji dermatologové i fyzioterapeuti jako podporu terapie. Základními složkami kosmeceutických přípravku Larens jsou Biopeptide Complex – koktejl přírodních peptidů rybího kolagenu, získaných patentovanou metodou a absolutní novinka – Liposomal Collagen Complex – čili na světě unikátní peptidy rybího kolagenu uzavřené v liposomech. Jejich účinky doplňují další pečlivě vybrané aktivní složky: BIO-Placenta, Phytodermina Lifting™, SYN®-AKE, Hydromanil™, koloidní stříbro, Lipout™, liposomální kyselina hyaluronová, GLA Complex, oleje, rostlinné extrakty a další. Složení receptur jednotlivých produktů obsahuje ingredience nejvyšší kvality, jejich koncentrace jsou vysoké (ale také optimální) a složky jsou spojené tak, aby svůj účinek synergicky vzájemně podporovaly.

2. tip na dárek pro maminku aneb Larens Colour je více než jen make-up

IMAGE:

Využijte přírodní nástroj Larens Colour, který vyzdvihne vaši krásu či zdůrazní krásu vaší maminky, pokud jí tento unikátní makup darujete.

Motto: Pouze špetka barvy a jemného rozjasnění. Je to poslední tah štětcem, díky kterému Vaše tvář nabude podmanivou záři a pleť bude volně dýchat. 

3. tip na dárek pro maminku aneb vysoce kvalitní výživové doplňky Nutrivi

IMAGE:

Výživové doplňky Nutrivi představují jednoduchý a účinný způsob pro obnovení rovnováhy organismu. Doplňky stravy byly sestaveny tak, aby podporovaly fungování celého těla, zejména systémů, které jsou v dnešní době mimořádně náchylné k disharmonii: imunitní, osteochondrální, kardiovaskulární, nervový a metabolický systém.

 • Nutraceutika Nutrivi jsou odvozena z přírodních, živočišných a rostlinných extraktů, které lidstvo zná již tisíce let, jako zdravé a nezbytné složky každodenní stravy.
 • Přínos relevantních přírodních složek ve stravě může přispět ke zlepšení celkového stavu organismu, zmírnění působení kontaminovaného, ochuzeného životního prostředí a nadměrného stresu.
 • Existuje šance získat zpět možnost těšit se zdravému životu, zvýšit jeho každodenní komfort a kvalitu.

Motto: Podstatou naší práce je čerpání ze zdrojů nejnovějších vědeckých poznatků a využívání moudrosti našich předků.


Štítky: dárky pro maminkykosmetika pro maminkykosmetika larens

Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!