Seznamte se se 2 novinkami WellU. Dokonalé líčení a holistická podpora zdraví.

Saténově hladká pokožka a dokonalé líčení - Make-up Base a holistická podpora zdraví na molekulární úrovni Holistic Peptide Complex

Larens Colour Smooting Make-up Base 

IMAGE:

Vyhlazující podkladová báze pod make-up s lehkou krémovou konzistencí. Dokonale vyhlazuje povrch pokožky, viditelně koriguje nerovnosti, nedostatky, rozšířené póry. Vytváří na pleti příjemný saténový film, ideální pro další kroky líčení: korektor, make-up nebo BB krém.

Významně prodlužuje trvanlivost líčení. Podle testů našich odbornic na líčení se make-up s použitím LARENS COLOUR SMOOTHING MAKE-UP BASE udrží dvakrát déle, dokonce více než 12 hodin v případě normální a suché pleti. V případě náročnější, mastné pleti se uspokojivý výsledek udrží až 7 hodin.

Mimořádně příjemně se nanáší, bez problémů se dá kombinovat s jinou dekorativní a pleťovou kosmetikou a vydrží dlouho.

Dodává pocit osvěžení, opticky sjednocuje a vyhlazuje pleť. Může se používat i samostatně jako pleťový krém, bez make-upu, korektoru nebo BB krému – stane se tajemstvím přirozeně vypadající, zářivé a pěstěné pleti i bez make-upu.

Podkladová báze LARENS COLOUR SMOOTHING MAKE-UP BASE neobsahuje:
  • SLS
  • fenoxyethanol
  • mikroplasty
  • parabeny
  • nylon
  • PVP
  • hliník

Holistic Peptide Complex

IMAGE:

Vnímání lidského organismu jako nedělitelného celku, jehož jednotlivé části se vzájemně ovlivňují a je třeba dbát na jejich rovnováhu – to je základ holistického (celostního) přístupu ke zdraví. Podle jeho principů musíme pravidelně pečovat o celý organismus a neomezovat se jedině na reakci na oslabení konkrétních částí.

Nový Holistic Peptide Complex obsahuje speciální kompozici aktivních složek prémiové kvality, jejichž úkolem je přispívat ke správnému fungování imunitního systému, zmírňovat škodlivé působení volných radikálů, a tedy stimulovat obranyschopnost celého organismu v rámci prevence a v souladu s holistických přístupem ke zdraví.

Základem receptury Holistic Peptide Complex je lyofilizovaný rybí kolagen, který je zdrojem vysoce kvalitních bílkovin v podobě bioaktivních peptidů rybího kolagenu (300 mg v každé dávce přípravku).

Produkt je doplněn o biologicky aktivní formy složek s rekordní antioxidační silou a vysokou vstřebatelností: astaxanthin získaný ze sladkovodní řasy Haematococcus pluvialis a extrakt z plodů brusnice borůvky (Vaccinium myrtillus).

3 druhy hub jsou poklonou moudrosti čínské medicíny, která je již po staletí používá k podpoře imunitního systému. Holistic Peptide Complex obsahuje extrakt z Agaricus (žampion brazilský, Agaricus blazei), Maitake (trstnatec lupenitý, Grifola frondosa) a Reishi (lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum).

Podporu imunity doplňuje také synergicky působící dvojice kurkuminu z kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa L.) se standardizovaným obsahem 95% kurkuminu a piperinem z černého pepře (Piper nigrum L.).

1 sáček = 7-9 kapslí

Holistic Peptide Complex je doplněk stravy, ve kterém jsme zkombinovali cenné složky, bez zbytečných plnidel a přinášíme Vám je v podobě sáčků, které obsahují denní dávku podpory. Díky této formě již jeden sáček zajišťuje množství aktivních složek odpovídající 7-9 kapslím doplňků stravy s obsahem těchto látek.

Pokud potřebujete silnou, komplexní podporu zdraví a nemáte rádi tobolky ani tablety, Holistic Peptide Complex se rozpouští ve vodě a bude pro Vás ideální volbou. Z jednoho sáčku získáte porci nápoje s přírodní rybízovou příchutí.
Balení obsahuje 30 sáčků, tedy množství určené na měsíc pravidelného užívání.

Krásný den přeje
Tým Salonu Prestige
Štítky: make-upHolisticKosmetika Larens

Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!