Smoothing Make-up Base od Larens pod lupou

Mimořádně příjemně se nanáší, bez problémů se dá kombinovat s jinou dekorativní a pleťovou kosmetikou a vydrží dlouho.

Smoothing Make-up Base

IMAGE:

Vyhlazující podkladová báze pod make-up s lehkou krémovou konzistencí. Dokonale vyhlazuje povrch pokožky, viditelně koriguje nerovnosti, nedostatky, rozšířené póry. Vytváří na pleti příjemný saténový film, ideální pro další kroky líčení: korektor, make-up nebo BB krém.

Významně prodlužuje trvanlivost líčení. Podle testů našich odbornic na líčení se make-up s použitím LARENS COLOUR SMOOTHING MAKE-UP BASE udrží dvakrát déle, dokonce více než 12 hodin v případě normální a suché pleti. V případě náročnější, mastné pleti se uspokojivý výsledek udrží až 7 hodin.

Mimořádně příjemně se nanáší, bez problémů se dá kombinovat s jinou dekorativní a pleťovou kosmetikou a vydrží dlouho.

Dodává pocit osvěžení, opticky sjednocuje a vyhlazuje pleť. Může se používat i samostatně jako pleťový krém, bez make-upu, korektoru nebo BB krému – stane se tajemstvím přirozeně vypadající, zářivé a pěstěné pleti i bez make-upu.

Podkladová báze LARENS COLOUR SMOOTHING MAKE-UP BASE neobsahuje:
  • SLS
  • fenoxyethanol
  • mikroplasty
  • parabeny
  • nylon
  • PVP
  • hliník
Vyzkoušejte používat i samostatně jako pleťový krém, bez mejkapu, korektoru nebo BB krému – stane se tajemstvím přirozeně vypadající, zářivé a pěstěné pleti i bez make-upu

Použití:

Na očištěnou pleť, hydratovanou pomocí pleťového krému, naneste tenkou vrstvu podkladové báze LARENS COLOUR SMOOTHING MAKE-UP BASE. Nepoužívejte příliš velké množství přípravku – pro nejlepší výsledek stačí kapka velikosti hrášku.

Lehce vklepejte podkladovou bázi, chvíli počkejte než ’zatuhne’ a pleť bude připravena na další kroky líčení: make-up, korektor nebo BB krém.

Chcete-li dosáhnout efektu hladké, saténové pleti s přirozeným tónem bez použití kosmetiky s krycím účinkem, použijte pouze oblíbený krém a podkladovou bázi Larens Colour.

Krásné září přeje
Tým Salonu Prestige


Štítky: Kosmetika LarensMake-up

Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!