Nejlepší kosmetický produkt v kategorii Péče o tělo je Larens SOS Skin Care Aroma

Na veletrhu Beauty Forum v Brně byly předány prestižní ceny BEAUTY FORUM AWARDS 2022.

Fantastické zprávy přímo z brněnského Beauty Fora Brno!

Porota veletrhu Beauty Forum vybrala vítěze soutěže Beauty Forum Awards 2022 Brno. Verdikt je na světě a my máme z výsledku obrovskou radost! Značka Larens získala cenu v kategorii: Nejlepší kosmetický produkt – péče o tělo.

IMAGE:

O OCENĚNÍ "BEAUTY FORUM AWARDS"

"Je dlouholetou tradicí, že veletrhy Beauty Forum vyjadřují svůj obdiv všem, kteří se snaží tvořit novinky v oboru kosmetiky. V oboru, kde se snoubí pokroky nejmodernější biochemie s poznatky možností jejich cílené aplikace na lidské tělo a zpomalování nejen procesů stárnutí, ale zlepšení kvality života jako takového. Určili jsme 6 kategorií, v nichž udělujeme cenu vždy jednomu produktu, který podle nás nejlépe reprezentuje danou kategorii. Cenu BEAUTY FORUM CZECH REPUBLIC AWARD 2022 za nejlepší kosmetický produkt v kategorii péče o tělo získala značka Larens za SOS Skin Care Aroma."

Oceněný regenerační tělový krém SOS Skin Care Aroma

Intenzivně regenerační tělový krém SOS Skin Care Aroma s komplexem přírodních peptidů je vhodný pro suchou a zničenou pleť. Receptura regeneračního krému je založena na Biopeptide Complex a Nutrivi vodě. Obsahuje kombinací oligo a polypeptidů rybího kolagenu, kolagen, jinan dvoulaločný a aloe vera. Krém zajišťuje správnou úroveň hydratace a ochranu před škodlivými vlivy vnějších faktorů. Ideální na masáž.

Naše rada:

Larens SOS Skin Care je ideální pečující přípravek na rostoucí těhotenská bříška.

Dokonale hydratuje, jemně promastňuje a způsobuje, že pokožka se stává silná, pružná a připravená k roztahování. SOS Skin Care má přímo vysněnou konzistenci na masáže, pokud tedy neexistují žádné kontraindikace, doporučujeme každodenní (pravidelnost!) rituál s jemnou masáží, která chrání proti nechtěným striím, zlepší nejen prokrvení pokožky břicha, ale i prsou, hýždí a stehen.

Dermatologicky testováno.

Produkt si můžete koupit v e-shopu zde: SOS Skin Care Aroma

Zdroj foto: FACEBOOK Beauty Forum CZ


Štítky: péče o těloNejlepší kosmetický produktkosmetika larensocenění

Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!