Značky Larens a Larens Colour získaly během veletrhu FOR BEAUTY 2022 dvě exkluzivní ocenění!

Ve dnech 8. – 9. dubna se v Praze konal mezinárodní veletrh „FOR BEAUTY“. Byli jsme u toho a na tato ocenění jsme velmi hrdí!

Značky Larens a Larens Colour získaly během veletrhu FOR BEAUTY 2022 dvě exkluzivní ocenění!

Ve dnech 8. – 9. dubna se v Praze konal mezinárodní veletrh „FOR BEAUTY“. Tato zajámavá akce je komunikační a informační platformou pro kosmetický průmysl, která nabízí vystavujícím společnostem možnost prezentovat se před odborným publikem. Návštěvníci a vzácní hosté zde mohou nalézt komplexní informace o nejnovějších produktech a trendech v kosmetickém průmyslu

Ocenění Modrá planeta pro Larens Colour Liquid Fundation GLOW!

Larens Color Liquid Foundation GLOW získal prestižní ocenění Modrá Planeta 2022. Do této soutěžní kategorie patří produkty, které obsahují kvalitní suroviny, neobsahují syntetické vůně, konzervanty a barviva, neobsahují chemické UV filtry a obal lze recyklovat.


Ocenění Zlatý pohár pro LipoColl HA Hydro Serum!

Jedná se o ocenění, které získávají jedinečné a inovativní produkty vystavené během veletrhu FOR BEAUTY. Letos jej získal unikátní produkt LipoColl HA Hydro Serum – jediné sérum na trhu s kolagenem a kyselinou hyaluronovou v lipozomální formě – kombinací dvou nejsilnějších humektantů v přírodě ve formě, která umožňuje proniknout do nejhlubších vrstev pokožky.

Na tato ocenění jsme hrdí, o to víc, že se jedná o první oficiální ocenění, které získalo toto úžasné LipoColl HA Hydro sérum.


Štítky: kosmetika larenspéče o pleťpéče o tělo

Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!