Jste připraveni na Vánoce? Objednejte si kosmetické sety WellU

Pociťte již nyní kouzelnou atmosféru Vánoc ve WellU s pomocí dárkových setů.

Připraveni na Vánoce? Ano, ano, víme, že je teprve říjen. Moc bychom chtěli co nejdříve pocítit kouzelnou atmosféru Vánoc ve WellU, proto už teď uvádíme Dárkové sety.

Již od 1.10. rozšiřujeme nabídku o crème de la crème období vánočních příprav. Vánoční sety produktů za zajímavé ceny už čekají na Vás a Vaše zákazníky.

Kosmetické sety >>> https://bit.ly/3S096vs 

Sety doplňků stravy >>> https://bit.ly/3dMRc0x

Varianty Vánočních setů

Abychom vyhověli vašim očekáváním, letos vám nabízíme dva druhy setů, včetně možnosti nákupu se službou zabalení a bez služby zabalení. 

Vánoční sady s krabičkou

Tento typ vánoční sady se skládá z výrobků WellU za atraktivní cenu a kartonové krabičky s obalem, kterou si každý sestaví a zabalí sám. Víme, že někteří z vás kupují vánoční sady i za jiným účelem, než aby je darovali svým blízkým, nebo sestavují dárky jen z části sad. Kartonovou krabičku, kterou obdržíte v objednávce v této variantě, můžete použít libovolně, stejně jako výrobky. Sada tohoto druhu přináší volnost a možnost různých řešení!

Vánoční sady s krabičkou a službou dárkového balení

Chcete si koupit hotovou sadu výrobků položených na krásném seně ve vánoční kartonové krabičce? I to je možné! Díky variantě sad se službou dárkového balení můžete prostřednictvím e-shopu WWW poslat dárek přímo osobě, kterou chcete obdarovat. Takto máte připravený hotový dárek, který jen čeká na to, až ho předáte někomu blízkému. Není třeba, abyste krabičku sami sestavovali a vkládali do ní výrobky. Doporučujeme těm, kteří mají vybráno! 

 

*Pozor! Služba zabalení není dostupná pro všechny sety. Pokud si přejete zabalený set, hledejte u fotografie produktů tuto ikonku:

IMAGE:
Objednejte si vánoční krabičku 
Předpokládáme, že mnohé z vás bude bavit vlastní sestavování dárků z produktů WellU, a proto najdete v nabídce také malou a velkou vánoční kartonovou krabičku.
 
•   Malá vánoční krabička s veselým sobem WellU je ideálním řešením, pokud chcete svým blízkým věnovat jako dárek dekorativní kosmetiku značky Larens Colour, která získala ocenění "Inovace 2021".
Rozměry krabičky: 16 x 10 x 6,5 cm
 
•   Do velké bílé vánoční krabičky s tmavomodrou páskou se vejde jeden, dva nebo tři produkty WellU (samozřejmě podle kombinace produktů). 
Rozměry krabičky: 22 x 13 x 10 cm

Krásný říjen přeje
Tým Salonu Prestige

Štítky: kosmetika LarensBiopeptide

Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!